Тюльпани Попугайчасті

 Незвичайний сорт тюльпану, зачаровує з першого погляду та надає яскравості та екзотичності квітковим клумбам, паркам. Отримав свою назву за рахунок форми пелюсток які нагадують пір`я папуг. Тюльпани попугайчасті ( tulipa parrot) один з найцікавіших сортів тюльпану який заворожує своєю неперевершеністю та красою.

       Попугайчасті тюльпани – досить цікаві рослини, різнокольорового забарвлення, пелюстки тюльпану нагадують пір`я папуги, від чого і пішла назва сорту. Висота рослини буває різною, від 60 до 80 см. Квітки відрізняються своєю оригінальною формою та кольором. Вирощують сорт в більшості для вигонки та для оформлення букетів.

       Квіти гарні з екзотичним відтінком. Висота квітки становить 7 сантиметрів, коли квітка розпускається її діаметр – 15 сантиметрів. Термін цвітіння припадає на квітень – травень, цвітуть попугайчасті тюльпани 2 – 3 тижні.

       Екзотичний вид мають завдяки своїм незвичайним пелюсткам які схожі на пip`я різних папуг, краї в пелюсток ніби порізані та мають різні кольори, бувають однотонні та з різними відтінками.

       Особливість цього сорту полягає в тому, що колір квіток не обов`язково має бути яскравим, є такі види як наприклад : тюльпан Блек Перрот, Фроузен Найт, які відрізняються своїми темними відтінками та є популярні за рахунок своєї незвичності.

       При висаджуванні, даний сорт садять окремо від інших щоб в людей була можливість оцінити всю їхню оригінальність.

        Тюльпани дуже гарно виглядають в квіткових композиціях та на грядках. Завдяки своєму екзотичному вигляду привертають до себе увагу та роблять свій сорт ще більш відомим серед любителів квітів. 

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Тюльпан Марвел Перрот (роздріб)

Тюльпан Марвел Перрот (роздріб) відноситься до класу попугайчасті Забарвлення квітки: рожева...
16.00грн

Тюльпан Рококо (роздріб)

Мінімальне замовлення 4 шт Тюльпан Рококо (роздріб) відноситься до класу попугайчасті Тюльп...
12.50грн

Тюльпан Сієста (роздріб)

  Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 180 € ( ціна з урахуванням я...
10.60грн

Тюльпан Супер Перрот (роздріб)

  Мінімальне замовлення 4 шт   Тюльпани Супер Перрот здобув лідерство в групі попуг...
13.90грн

Тюльпан Топперрот (роздріб)

Тюльпан Топперрот (роздріб) відноситься до класу попугайчасті Забарвлення квітки: червона  ...
14.60грн