Купити Еустому насіння

Еустома або лізіантус - гарно цвітуща рослина яка прикрасить своєю красотою та елегантністю Ваш сад. Рослину можна вирощуват як в саду так і в домашніх умовах. Еустома стала відомою серед флористів та квітникарів не так вже й давно, а здобула свою популярність через вишуканий зовнішній вигляд , різноманітність окрасу та зручністю в роботі завдяки відсутності колючок . Є багато видів еустом які відрізняються між собою розмірами квіток, забарвленням та висотою самих стебл. Також еустома відрізняється від інших квітів тим, що досить довгий час зберігає свіжість у зрізаному вигляді. 

Еустоми широко відомі в весільному декорі та використанні їх в інших квіткових композиціях. Будь яка наречена з букетом із еустом буде виглядати ніжно, вишукано та елегантно . Деякі види еустом мають легкий приємний аромат який буде сповнювати ваш дім свіжістю та загадковістю . 

Наш магазин "Господар" пропонує Вам широкий вибір насіння еустоми для замовлення на 2017 рік. 

Для того щоб виростити еустому з насіння Вам знадобиться терпіння, час і турбота за рослинкою. Але для тих хто швидко справиться із цією задачею цей процес вирощування еустом може стати невід`ємною частинкою яка принесе задоволення і стане Вашим хоббі.

Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березень, в такому разі рослина, при правильному догляді, зацвіте в липні або серпні. Субстрат для еустом як і для інших квіткових рослин повинен бути стерилізованим та з низьким вмісто азоту, рН 6-7. Оптимальна температура для пророщування насіння +20 ºС вдень та вночі + 14 ºС. Посіяне насіння не слід сильно нагортати грунтом, лиш злегка , зверху контейнер накрити плівкою або склом, залишивши невеличкі щілини для проходження повітря. Перший місяць  не варто підливати чи оббризкувати насіння, оскільки йому буде вистачати тієї вологи що випаровується. Якщо Вам все вдалось зробити правильно то еустома повинна почати сходити не пізніше ніж за 3-4 тижні, лиш тоді варто забрати плівку чи скло і почати обпризкувати еустому розчином фітоспорину. Листочки на пророзших пагінцях мають з`явитись приблизно через 1.5 - 2 місяці, тоді їх пересаджують у маленькі горщики діаметром 4-5 см. І лиш через 3 місяці рослини разом із землею можна висаджувати в грунт.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Еустома насіння ABC 2 MISTY PINK

Еустома насіння  ABC  2 MISTY PINK Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 DEEP ROSE

Еустома насіння  ABC 1 DEEP ROSE Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, берез...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 GREEN

Еустома насіння  ABC 1 GREEN Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березень,...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 MISTY BLUE

Еустома насіння  ABC 1 MISTY BLUE Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, бере...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 PURPLE

Еустома насіння  ABC 1 PURPLE Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березень...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 ROSE RIM

Еустома насіння  ABC 1 ROSE RIM Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березе...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 WHITE

Еустома насіння  ABC 1 WHITE Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березень,...
936.00грн

Еустома насіння ABC 1 YELLOW

Еустома насіння  ABC 1 YELLOW Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березень...
936.00грн

Еустома насіння ABC 2 BLUE

Еустома насіння  ABC 2 BLUE Найкращий період для того щоб сіяти еустому це лютий, березень, ...
936.00грн