Тюльпани – найвідоміші квіти. Навіть той, хто зовсім не розбирається у квітах, ніколи не сплутає їх з іншими рослинами. І, дійсно, цибуля тюльпана настільки невибаглива, що може рости майже у будь-якому ґрунті, вирощування її не має ніяких складнощів. Перші весняні тюльпани – найбільш очікувані, улюблені квіти усіх садівників. Купити цибулю тюльпана, розкішні, різнокольорові квіти при гарному догляді, правильному підборі сортів за термінами цвітіння можуть радувати з квітня по червень.

Як у всіх рослин, що вирощуються з цибулі, успіх вдалого цвітіння залежить безпосередньо від посадкового матеріалу, тому цибуля тюльпана має бути великою і здоровою, тобто щільною, чистою, без слідів цвілі, гниття, і, що важливо, важкенькою для свого розміру. Стебло не повинно рости, хоча коротенький зелененький кінчик може бути.

Висаджувати тюльпани найкраще у жовтні-вересні, оскільки за більш ранньої посадки цибуля тюльпана може піти в ріст і втратити сили на шкоду весняному цвітінню. Для підгодівлі цибулі тюльпанів найкраще використовувати аміачну селітру і сульфат амонію, оскільки в них азот міститься в легкодоступній формі і швидко засвоюється рослинами.

При зрізанні тюльпанів у букет потрібно обов’язково залишати декілька листочків, інакше цибуля тюльпана може загинути. Відцвілі суцвіття неодмінно зрізують. Викопують цибулі тюльпанів кожного року, коли листя всохне – у червні-липні. Розмножуються тюльпани дочірніми цибулями тюльпанів, їх потрібно обережно відокремити від основної цибулини. Купити цибулю тюльпанів слід заздалегідь та зберігати у теплому приміщенні до осінньої посадки.

У продажу маємо виключно сортовий матеріал, необхідної якості, високої життєздатності. Завдяки гарним партнерським стосункам з виробниками, ми щосезонно оновлюємо каталог, тож кожного року ви зможете значно розширити власну колекцію і купити цибулі тюльпанів оптом Рівне, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Львів, Ужгород, Чернівці, Київ, Житомир, чудових найновіших сортів. Бахромчатий червоний тюльпан Мазда, схожі на троянди Реноу Унік і Оранж Анжелік, білосніжний тюльпан Альбіон – цими квітами можна милуватися, не помічаючи часу.

Квітникарі – винахідники придумали цікавий метод висадки цибулин тюльпанів разом з іншими цибулинками квіток, що розквітають раніше або пізніше тюльпанів. Також це можуть бути різні сорти тюльпанів. Секрет полягає у тому, що замовити цибулю тюльпанів та інших квіток можна в інтернет-магазині Господар. Тюльпани висаджуються трьома шарами, ніби поверхами, кожний поверх засипається ґрунтом, встановлюється дренаж.

Коли на верхньому поверсі квіти відцвітають, на поверхню виходить нижчий ярус, потім наступний. Таке оригінальне безперервне цвітіння можна влаштувати і в садку, і на балконі у спеціальних високих ящичках. Якщо замовити цибулю тюльпана ранніх, пізніх й середніх сортів, наприклад, білий Антарктіка, жовто-гарячий Strong Gold і пізній сорт Карнавал, можна отримати неповторну композицію.

Головне якісно підібрати міцні здорові цибулі тюльпанів і купити їх за найкращою ціною у перевіреному магазині, такому, як наш Господар - Gospodar.net.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Тюльпан Нью Санта (роздріб)

Нью Санта (роздріб)  відноситься до класу бахромчасті  Забарвлення квітки: червона з бі...
11.03грн

Тюльпан Айс Ейдж (роздріб)

 Тюльпан Айс Едж (роздріб) на сьогоднішній день дуже відомий сорт, відноситься до класу по...
10.80грн

Тюльпан Барселона (роздріб)

Тюльпан Барселона (роздріб) відноситься до класу тріумф. Забарвлення квітки рожеве. Висота рослини –...
11.10грн

Тюльпан Блу Вау (роздріб)

Тюльпан Блу Вау (роздріб) на сьогоднішній день дуже відомий сорт, відноситься до класу подвійні...
13.90грн

Тюльпан Вікінг (роздріб)

    Тюльпан Вікінг на сьогоднішній день дуже відомий сорт, відноситься до класу подві...
8.20грн

Тюльпан Гудошнік Дабл (роздріб)

Тюльпан Гудошнік Дабл (роздріб) відноситься до класу подвійні Забарвлення квітки: оранжево червон...
12.40грн

Тюльпан Діор (роздріб)

    Тюльпан Діор (роздріб) на сьогоднішній день дуже відомий сорт, відноситься д...
10.40грн

Тюльпан Дабл Прайс (роздріб)

    Тюльпан Дабл Прайс (роздріб) на сьогоднішній день дуже відомий сорт, відноси...
11.02грн

Тюльпан Дешіма (роздріб)

Тюльпан Дешіма (роздріб) відноситься до класу тріумф Забарвлення квітки: червона  Висота ...
7.89грн