Купити Магнолію

Купити магнолію оптом та роздріб - тел: 098 000 1604​

Як купити магнолію й не помилитися у виборі? Таке питання справедливо задають собі любителі-садівники, адже не всі сорти магнолії добре переносять холодні зими України. Замовити магнолію можна в нашому інтернет-магазині Господар, не сумніваючись у якості саджанців магнолії.

В Європу саджанці магнолії уперше потрапили з Америки у 18 столітті. Європейці були в захваті, коли уперше з нею познайомилися, почалася «магнолієва лихоманка», подібна до тюльпанової. Це не дивно, адже купити магнолія ціна відома квітка в усьому: квіти прекрасних кольорів з тонким і ніжним ароматом, велике листя, яскраві плоди. Магнолія в цвіту - це символ могутньої сили весняних енергій землі, що пробуджується.

Вирощування магнолії Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці, Хмельницький, Київ, Одеса, Дніпро

Найкраще замовити й купити саджанці магнолії оптом або роздріб за помірною ціною навесні у горщиках чи контейнерах й пересадити у відкритий ґрунт методом перевалки, аби не пошкодити крихку кореневу систему магнолії. Висаджені молоді саджанці магнолії встигнуть до осені прижитися на новому місці. Проте молоді паростки магнолії не задерев’яніють, їх потрібно буде захистити від морозів.

Саджанці магнолії віддають перевагу родючим ґрунтам. Оскільки у перший рік рослина нарощує кореневу систему, саджанець магнолії потребує достатньої кількості вологи. На другий рік починається зростання наземної частини, а на третій саджанець магнолії опт порадує вас прекрасним цвітінням. 

Щороку магнолія цвіте дуже рясно, тож потребує обов’язкового підгодовування спеціальними добривами. Мульчування й розпушування землі слід здійснювати обережно, аби не пошкодити кореневу систему магнолії. Саджанці магнолії дуже рідко хворіють, майже не ушкоджуються шкідниками, тож вирощування магнолії не завдає будь-яких складнощів.  

Можна купити насіння магнолії оптом, роздріб. Ціна якісного посівного матеріалу не виявиться для вас занадто високою, а сіянці магнолій, що зростатимуть з насіння, виявляться більш стійкими до холодів. Проте такі саджанці магнолій не успадковують ознак сорту стовідсотково. Цвітіння магнолій з насіння починається лише на 7-9 рік. 

Купити саджанці магнолії недорого - сорти магнолій

Якщо ви вирішили порадувати себе й купити саджанці магнолії недорого, зробіть вибір на користь чудових сортів магнолія зірчата Стелата Роял Стар і Стеллата Росі, магнолія лілієцвітна або магнолія Суланжа. Ці сорти характеризуються витривалістю, є зимостійкими.

Дивовижна магнолія бруклінська Еллоу Берд, що означає Жовтий Птах, часто зацвітає повторно, у кінці літа. Перевагою цього сорту магнолії є морозостійкість до -28°. Але потрібно враховувати, що придбані недорого оптом саджанці магнолії бруклінської у першу зимівлю потребують укриття від морозів, висаджувати їх краще у захищених від вітру місцях.

Якщо бажаєте купити магнолію Корал Риф, то вже ранньої весни, ще до появи зеленого листя, зможете насолоджуватися великими квітками рожевих кольорів з кораловим відтінком. Саджанці магнолії виростають заввишки 5-8 м, віддають перевагу сонячним місцям і вологому ґрунту.

З кожним роком стає все більше сортів магнолій, висока популярність магнолій створює все більший попит її на ринку, й одночасно надихає селекціонерів на нові пошуки. Наша пропозиція по саджанцях магнолій - це найновіші сорти у поєднанні найкращих показників якість+ціна.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Магнолія «Сюзан» 1 рік

МАГНОЛІЯ «Сюзан» - багаторічне, невибагливе, морозостійке дерево або кущ з квітами неймовірної краси...
460.00грн

Категорії