Купити Тюльпан ОПТ

ГОЛЛАНДСЬКІ ЦИБУЛИНИ ТЮЛЬПАНІВ 12+ ДЛЯ ВАШОГО САДУ З ВЛАСНОГО

РОЗСАДНИКА ТА ВІДПРАВЛЕННЯМ У ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ 


ЦІКАВЛЯТЬ ГОЛЛАНДСЬКІ ЦИБУЛИНИ ТЮЛЬПАНІВ 12+

 З РІЧНИМ ЗАПАСОМ ДОБРИВ У ПОДАРУНОК?

 

Кількість акційних пропозицій обмежена

Тюльпан досить відома квітка , його часто можна зустріти на клумбах, в квіткових магазинах, а в інших любителів квітів, він росте просто в горщиках на балконах та терасах. Купити тюльпан опт для вирощування в своїх теплицях Ви зможете в інтернет магазині «Господар», в нас Ви знайдете безліч різних видів які відрізняються розмірами та кольоровою гаммою.

А тепер більш детальніше про цю рослину.

     Тюльпан - це рослина яка відноситься до роду багаторічних з родини лілійних. Для деяких видів батьківщиною слід вважати Центральну Азію, Кавказ, Крим. Також досить багато видів походять з Італії та Франції. На території нашої батьківщини ці рослини часто можна зустріти у степових зонах Кримських гір. Нажаль в наш час деякі види занесені в Червону книгу України, а саме такі види як: тюльпан змієлистий, скіфський, двоквітковий, дібровний, гранітний.

      Тюльпан це багаторічна рослина. Висота його коливається від 10 до 100 см, це залежить насамперед від виду та сорту. Листя в нього подовжено-ланцетове, має зелений колір, краї листя гладкі або злегка хвилясті. У деяких видів краї окрашені фіолетово – бурими плямками або смугами, це надає рослині певної елегантності та декоративності. Листків в тюльпана переважно не багато, в дорослої квітучої рослини їх кількість налічує від 2 до 5 листочків. В молодих рослин , тобто маються на увазі тюльпани до першого цвітіння, всього один або ж два листки які розвиваються до кінця вегетації.

       Квіти в тюльпана гарні та неперевершені. На одному стеблі в більшості видів по одній квітці, але є й такі види і сорти що налічують на одному квітоносі 3 – 5 а інколи і більше квіток. Забарвлення може бути саме різноманітне, як однотонне, так і з яскравими облямівками на краю пелюсток. Також багато можна говорити і про саму форму пелюсток, вони є досить різноманітними : келихоподібна, чашовидна, овальна, лілієвидна, махрова (піоновидна), бахромова, зірчаста. Квітки тюльпана також є різні за розмірами, діаметр квіток може бути від 3 до 10 см, висота  - до 12 см. Саме цікаве що квітки тюльпана, це не гортензія і вона закриваються вночі і в похмуру погоду. А вдень та коли погода ясна відкриваються і створюють надзвичайно красиву картину на клумбах та алеях.

        Магазин «Господар» пропонує широкий асортимент з різноманітних видів та сортів тюльпанів. Купити тюльпан оптом так і в роздріб можна в нас від 5 цибулин. Ми гарантуємо Вам гарну якість та врожайність. В ящику йде 500 цибулин тюльпану. Купити тюльпан опт Луцьк, Рівне, Тернопіль, Львів, Хмельницький, Івано-франкіськ, Вінниця, Київ, Чернівці, Житомир.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Набори цибулин 12+ голандських тюльпанів

НАБОРИ   ЦИБУЛИН 12+ голандських тюльпанів ( 4шт одного сорту). До набору входять:...
835.00грн

Набори цибулин 12+ голандських тюльпанів

НАБОРИ   ЦИБУЛИН 12+ голандських тюльпанів ( 4шт одного сорту). До набору входять:...
494.00грн

Набори цибулин 12+ голандських тюльпанів

НАБОРИ   ЦИБУЛИН 12+ голандських тюльпанів ( 4шт одного сорту). До набору входять:...
420.00грн

Тюльпан Ад Рем

Тюльпан Ад Рем Період квітування - ранній Висота рослини - високий Розмір бутону - 5-10 см Роз...
21.00грн

Тюльпан Біг Чіф

Тюльпан Біг Чіф  Період квітування - середній Висота рослини - високий Розмір бутону -&nbs...
21.00грн

Тюльпан Барре Альта

Тюльпан Барре Альта Період квітування - средній Висота рослини - високий Розмір бутону - 5-10 с...
21.00грн

Тюльпан Вайт Шарк

Тюльпан Вайт Шарк Період квітування - ранній Висота рослини - середній Розмір бутону -  6,...
21.00грн

Тюльпан Вашингтонг

Тюльпан Вашингтонг  Період квітування - середній Висота рослини - високий Розмір бутону -&...
21.00грн

Тюльпан Дов Джонс

Тюльпан Дов Джонс Період квітування - середній Висота рослини - високий Розмір бутону -  6...
21.00грн

Категорії