Тюльпани Бахромчасті

Про цей сорт тюльпану можна сказати що він являється самим гарним та цікавим і його назва бахромчастий (Fringed Tulip) . Своєю красою та незвичайністю він заполонить серця багатьох людей.

Про цей сорт є досить цікава історія : в 1930 році голландські селекціонери вивели цей сорт та дали йому назву «Санді», що в перекладі означає «Хижа рослина, яка може ловити своїми пелюстками комах» . Але згодом це спростували і перейменували цей клас в бахромчасті тюльпани. Дивно але якась схожість бахромчастих з наприклад так званою «Венереною мухоловкою» є, можливо це через зубчасті закінчення на пелюстках. Але тим не менше, можемо з впевненістю завірити Вас що цей сорт тюльпану не являється хижою рослиною, а можна сказати навіть дуже привабливою та незвичною.

Цей сорт один з найцікавіших серед сучасних тюльпанів. Квіти великі махрово - бахромчасті, мають різне забарвлення, можуть поєднувати в собі декілька кольорів, що дуже гарно та оригінально виглядатиме на вашому квітнику. Діаметр квітки становить приблизно 15 см. Пелюстки мають велику злегка заокруглену широку форму. Коли бутон повністю розкривається завдяки бахромі на кінчиках пелюсток він виглядає досить пишним та великим. Тюльпан має високе міцне стебло .

Цей сорт тюльпану на сьогоднішній день досить популярний серед квітникарів професіоналів та любителів. Він поєднує в собі два види – бахромчастий та махровий, в поєднанні цей дует вражає своєю красою та гармонійністю.

Висаджують тюльпан цього сорту в кінці вересня на початку жовтня. Відстань між цибулинами повинна становити не менше ніж 5-8 см одна від одної. Глибина посадки цибулини в землю залежить насамперед від розміру але в більшості випадків повинна становити не менше ніж 10-15 см.

Починає цвісти рослина з середини травня, висота самої квітки – 6-10 см. Висота тюльпану 50-80 см.
Дуже гарно виглядають в зрізаному вигляді та досить довго можуть зберігати свою свіжість у вазі.

Якщо Вам захотілось чогось нового та оригінального на своїй клумбі рекомендуємо звернути свою увагу саме на цей сорт тюльпану. 

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Тюльпан Версаче

Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 200 € Тюльпан Версаче відноситься д...
20.00грн

Тюльпан Квінсленд

Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 235 € Тюльпан Квінсленд відноситься...
20.00грн

Тюльпан Лінджері

Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 260 €   Тюльпан Лінджері ві...
20.00грн

Тюльпан Маскотте

Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 220 € Тюльпан Маскотте відноситься ...
20.00грн

Тюльпан Сієста

  Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 180 € ( ціна з урахуванням я...
20.00грн

Тюльпан Фабіо

Мінімальне замовлення 500 шт В ящику 500 штук – ціна за ящик 185 € ( ціна з урахуванням ящика ) ...
20.00грн

Категорії