Купити Еустому саджанці

Еустома, Лізантус або мексиканська чи ірландська роза – так називають цю гарну квітку у нас за її привабливий вигляд. І, дійсно, невеличкий кущик заввишки близько 50 см виглядає, як розкішний букет малесеньких троянд, що тільки-тільки починають квітнути. Особливо привабливий вигляд мають чудові махрові гібриди – «Попелюшка», «Сапфір», «Білий», «Жовтий» та багато інших сортів. Насіння квітів еустоми купити  у великому асортименті можна у нашому інтернет-магазині Господар.

В залежності від умов вирощування еустоми та вашої наполегливості можливі різні варіанти її утримання. Справа у тому, що лізіантус за походженням із теплого вологого клімату. Отже, якщо забезпечити рослині такі умови, ви будете тішитися її дивною красою. Вона є гарною прикрасою і в саду, і на клумбі, і у горщику на підвіконні. Зрізане стебло довго зберігає свіжий вигляд у вазі з водою, а на вільному просторі вона квітне не менше місяця. Процес вирощування зустоми є досить складним, а тому ви можете замовити саджанці еустоми та самостійно висадити їх у тепличку або на клумбу. Можливе придбання розсади великими партіями, і тоді для вас ми підготуємо цікаві пропозиції щодо ціни еустоми оптом.

Взагалі, лізіантус не дуже вибагливий, проте є невеличкі секрети у догляді за рослиною. Вона має ніжну мочкувату кореневу систему, тому усі переміщення та пересадки краще здійснювати методом перевалки. Враховуйте також, що еустома ціна часто міняється від пори року. Еустома полюбляє вологе повітря навкруги себе, але ні у якому випадку заболочений ґрунт. Досить трішки уваги до неї,  а радість та насолода від гарних квіток перевершать усі ваші сподівання. Еустома Рівне, Луцьк, Тернопіль, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Чернівці, Київ, Вінниця, Житомир.

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Еустома Croma Lavender

Група цвітіння 3 Квіти еустоми Croma   Lavender     великі і гарні....
1,874.00грн

Еустома Croma Yellow

Група цвітіння 3 Квіти еустоми Croma  Yellow    великі і гарні. У зрізаному в...
1,874.00грн

Еустома Croma White

Група цвітіння 3 Квіти еустоми Croma White   великі і гарні. У зрізаному вигляді досить...
1,874.00грн

Еустома Croma Blue Picotee

Група цвітіння 3 Квіти еустоми Croma Blue Picotee  великі і гарні. У зрізаному вигляді досит...
1,874.00грн

Еустома Super Magic Lilac

Група цвітіння 3 Еустоми  Super Magic    Lilac      велик...
1,874.00грн

Еустома Super Magic Apricot

Група цвітіння 3 Еустоми  Super Magic    Apricot     великі і ...
1,874.00грн

Еустома Super Magic Pure White

Група цвітіння 3 Еустоми  Super Magic  Pure White     великі і гарн...
1,874.00грн

Еустома Super Magic Rose

Група цвітіння 3 Еустоми  Super Magic Rose      великі і гарні. У з...
1,874.00грн

Еустома Cessna Rose

Група цвітіння 3 Квіти еустоми Cessna    Rose   великі і гарні. У зрізан...
1,874.00грн