Купити Метасеквою

Купити Метасеквою

150.00грн
Кількість:  
Модель: Метасеквойя
Наявність: На складі

Купити Метасеквоя

Листя протилежні, від 1 до 3 см в довжину і мають яскраво-зелений окрас, ближче до осені. Колони пилку мають довжину 6 мм, які виробляються в достатніх кількостях, навіть на коротких шипах, ранньою весною. Конуси є кулястими, ближче до яйцевидної форми, діаметром від 1,5-2,5 см і вагою від 16 до 28 грамів, розташованими в діаметральному розположенні парами в 4 ряди, кожна з яких під прямим кутом до сусідніх конусів; вони дозрівають, в середньому за 9 місяців після запилення.
Метасеквойя - це швидкорослі дерева.

Різні види будуть рости занадто великими для невеликих садів, але можуть бути хорошими в широкому діапазоні великих садів і парків. (На щастя, є різновиди карликів, які будуть вписуватися в домашній краєвид.) Хоча вони живуть на вологих ділянках в їх рідному середовищі проживання, вони також будуть терплячі до сухого ґрунту. На відміну від більшості хвойних, їх листяна маса, означає, що вони не кидають занадто багато тіні взимку, і їх можна навіть побачити зростаючими, як вуличні дерева в Лондоні.

Купити Метасеквойя, Україна: Харків, Кривий Ріг, Рівне, Київ, Черкаси, Запоріжжя, Чернівці, Львів, Ужгород, Суми, Луцьк, Вінниця, Житомир, Донецьк, Дніпро

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: