Тюльпани Дарвінові гібриди

      Досить цікавий сорт з цікавою назвою та яскравим зовнішнім виглядом,тюльпани дарвінові гібриди (Darwin Hybrid Tulip), саме так називається даний сорт.

     Досить великі за розмірами квіти з яскравим забарвленням та високою стійкістю, за рахунок своєї стійкості та виживанню, селекціонери й дали таку назву  - дарвінова квітка.

     Всі любителі тюльпанів вирощують на своїх клумбах хоча б 2-3 вида цього сорту. Тюльпан здобув свою популярність завдяки високій стійкості до весняних заморозків, досить довгому зберіганню свіжого вигляду в зрізаному вигляді та насиченості свого кольору.

    Офіційно був відкритий сорт в 1960 році. Тюльпани Дарвіна дуже відомі за рахунок того що являються найкращим сортом для зрізу. Квіти мають легкий аромат , різне забарвлення та свіжий вигляд. Сорт дарвінові гібриди мають великий розмір 60-80 см, високий бутон 8-12 см, діаметр квітки не перевищує 10 см. Але при розкритті бутона квітка має неперевершений вигляд, діаметр сягає 20-25 см.

    Термін цвітіння припадає на кінець квітня, середину травня. Використовують даний сорт для оформлення квітників, садів, клумб та для вигонки у лютому – березні. Дарвінові тюльпани не бояться приморозків, досить стійки до низьких температур.

    В зрізаному вигляді довго зберігають свіжий вигляд. Мають довге сильне стебло та довге листя. Пелюстки в квіток досить міцної структури. Відносно високий сорт тюльпанів, висота може сягати до 80 см. Тому дуже гарно виглядає даний вид в букетах та у квітковому декорі. Даний сорт має яскраво насичений червоний колір та всі його відтінки, є як однотонні так і з плавним переходом в інший колір.

    Висаджують тюльпан в середині осені. Між цибулинками відстань повинна бути не менше 5-8 см. Саджають цибулини на глибину 10-15 см.

    Цвісти тюльпан починає в квітні – травні. Своїм виглядом зачаровує всіх без винятку.

 

 

Ця категорія порожня.

Категорії