Еустома Arena

   Еустома Arena відноситься до 3 групи цвітіння. Ніжні кольори цього виду придають гармонію та елегантність в створенні квіткових композицій та весільних букетів. Рослина довго не в`яне у вазі, має легкий аромат. Досить відомий вид серед флористів. Зручні в роботі завдяки відсутності колючок. Придають букетові оригінальності та надзвичайної ніжності. Даний вид зручно транспортувати не боячись пошкодити квіти завдяки товстій текстурі пелюсток.

     Еустома (голандська роза) – найвідоміша квітка не тільки в наших краях, а й за межами нашої країни. Цей вид ідеально підходить для створення красивих весільних букетів та квіткових композицій. Вид еустоми Arena відрізняється від інших видів тим, що має насичений колір який налічує в собі велику кольорову гамму.

    Ця чудесна квітка здобула свою популярність і тому що може досить довго зберігати свою свіжість та красу у зрізаному вигляді. Цим самим буде прикрашати Ваш дім та придасть йому оригінальності. Еустома має легкий аромат, який буде розвіюватись легким шлейфом у вашій домівці.

      Квітка в еустоми даного виду велика та гарна, становить в діаметрі 5 – 7 сантиметрів. Еустоми дуже гарні та ніжні квіти, тому популярні серед професійних флористів та любителів квітникарів. Їх широко використовують для створення дивовижних весільних букетів та квіткового дизайну.

       Еустома Arena здобула ще іншу назву – романтична троянда, тому якщо Ви захотіли створити ніжну та романтичну атмосферу навколо себе та оточуючих, радимо замовити та купити еустому Arena, про свій вибір не пожалкуєте!!!

Ця категорія порожня.

Категорії