Еустома Alissa

Еустома Alissa – це приманка для очей! Великі гарні махрові квіти рясно всіяні на міцних стеблах створюють поєднання сили та краси. Широко відомі у створенні квіткових композицій. Висота рослин може досягати 80 см. В цих квітів товста структура пелюсток та міцні стебла, завдяки чому їх зручно транспортувати. Досить довгий час зберігають свіжий вигляд у вазі.

     Еустома (голандська роза) – найвідоміша квітка не тільки в наших краях, а й за межами нашої країни. Цей вид ідеально підходить для створення красивих весільних букетів та квіткових композицій. Вид еустоми Alissa відрізняється від інших видів тим, що має насичений колір який налічує в собі велику кольорову гамму.

    Ця чудесна квітка здобула свою популярність і тому що може досить довго зберігати свою свіжість та красу у зрізаному вигляді. Цим самим буде прикрашати Ваш дім та придасть йому оригінальності. Еустома Alissa має легкий аромат, який буде розвіюватись легким шлейфом у вашій домівці.

      Квітка в еустоми даного виду велика та гарна, становить в діаметрі 5 – 7 сантиметрів. Відноситься до групи 1-2 (подвійна квітка ) . Еустоми дуже гарні та ніжні квіти, тому популярні серед професійних флористів та любителів квітникарів. Їх широко використовують для створення дивовижних весільних букетів та квіткового дизайну.

       Еустома Alissa здобула ще іншу назву – романтична троянда, тому якщо Ви захотіли створити ніжну та романтичну атмосферу навколо себе та оточуючих, радимо замовити та купити еустому Alissa, про свій вибір не пожалкуєте!!!

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Еустома Alissa Blue

Група 1-2 / подвійна квітка  Еустома Alissa Blue приманює до себе безліч поглядів. Великі пр...
42.00грн

Еустома Alissa Champagne

Група 1-2 / подвійна квітка Еустома Alissa Champagne рослина, що несе в собі романтику та любов. ...
42.00грн

Еустома Alissa Light Apricot

Група 1-2 / подвійна квітка       Еустома Alissa Light Apricot чудова ро...
42.00грн

Еустома Alissa Pink

Група 1-2 / подвійна квітка Еустома Alissa Pink рослина, що відома на весь світ і здобула популяр...
42.00грн

Еустома Alissa White

Група 1-2 / подвійна квітка  Еустома Alissa White ідеальна квітка, елегантне витончене та во...
42.00грн

Категорії