Гарантія якості товару та упаковки

Дана політика якості є невід'ємною частиною Публічної оферти

Політика сервісу обслуговування

1. Компанія зобов'язується давати консультації щодо зберігання та правильного догляду за квітами своїм Клієнтам, а також одержувачам.

2. Компанія зобов'язується дати відповідь на будь-яке питання Клієнта, що стосується догляду за отриманим Клієнтом, рослиною протягом семи календарних днів з моменту отримання запиту.

Політика якості щодо складових замовлення

  1. Компанія не гарантує абсолютної ідентичності посадкового матеріалу, що доставляється, з фото зразка, розміщеного на сайті. Компанія гарантує максимальну схожість посадкового матеріалу, що доставляється, з фото, яке представлене на сайті.
  2. Будь-які розміри на сайті вказані орієнтовно. Допускається похибка +/- 10-30%.
  3. Так як саджанці не штучні, наявність несуттєвих пошкоджень (що не відбиваються на загальному здоров'ї саджанця) природно, для матеріалу, що транспортується. Незначними вважаються: легке ушкодження листя, невеликі подряпини, несуттєві надлами.
  4. Посадковий матеріал відправляється згідно агротехнічним нормам, під час висадки, коли викопування і транспортування для саджанця безпечні і не порушують біоритм рослини.
  5. Компанія гарантує, що відправляємий посадковий матеріал, що доставляється клієнту, буде отримано здоровим і готовим до висадки.
  6. Компанія гарантує високу приживлюваність за умови належного догляду, що відповідає нормам агротехніки і забезпечення потреби конкретного виду рослини.
  7. Компанія не несе відповідальність за приживлюваність посадкового матеріалу в разі недотримання норм агротехніки.
  8. Компанія зобов'язується давати консультації щодо зберігання та правильного догляду за рослинами своїм Клієнтам, а також одержувачам при необхідності на вимогу.
  9. У разі виникнення сумнівів, Клієнт має право звернутися в Компанію, відправивши Електронний лист за адресою info@gospodar.net. Звернення повинно містити інформацію про одержувача (номер замовлення, Прізвище, Ім'я), короткий опис ситуації і фото посадкового матеріалу (якщо звернення стосується його).
  10. Відсутність звернень протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, є фактом, який підтверджує одержання спочатку якісного посадкового матеріалу. У разі отримання звернень пізніше встановленого терміну, звернення розглядаються суб'єктивно, компанія в такому випадку має право запросити додаткову інформацію.