Умови повернення

Поверненя коштів відбувається коли:

1. Замовник помилково оплатив двічі замовлення.

2. Замовник скасовує замовлення до його відправки(окрім форс-мажорів).

3. Замовнику прийшло не те що він замовляв.

4. Якість отриманих цибулин, саджанців, розсади та рослин не відповідає стандартам якості (товар гнилий або неживий та забраний зі складу нової пошти не пізніше наступного дня після надходження).

Умови для повернення коштів:

Повернення коштів замовнику здійснюється протягом 5 робочих днів з моменту розгляду скарги в тому випадку, коли прийняте позитивне рішення. Для цього Замовник надає свої повні реквізити( замовити можна в банку або мобільному додатку).

Звернення на повернення коштів з причини не відповідності стандартам якості(товар гнилий або неживий та забраний зі складу нової пошти не пізніше наступного дня після надходження) Замовником оформляється не пізніше 24 годин після отримання такого товару. Виконавець має право попросити Вас зробити фотографії неякісного товару (кореневища, цибулини, саджанця) як доказ, або інші докази.

Повернення(заміна) товару відбувається коли:

1. Замовнику прийшло не те що він замовляв.

2. Якість отриманих цибулин, саджанців, розсади та рослин не відповідає стандартам якості (товар гнилий або неживий та забраний зі складу нової пошти не пізніше наступного дня після надходження).

3. Замовнику прийшов значно пошкоджений саджанець, стан якого фіксується актом нової пошти. Товар має бути забраний зі складу нової пошти не пізніше наступного дня після надходження

Умови повернення товару:

Звернення на повернення(заміни) товару Замовником оформляється не пізніше 24 годин після отримання такого товару. Виконавець має право попросити Вас зробити фотографії товару (кореневища, цибулини, саджанця) як доказ, або інші докази.

Повернення товару відбувається службою нової пошти в разі позитивного рішення за адресою наданою працівником служби контролю якості. Поверненню(заміні) не підлягає рослина, що пересаджена в інший горщик або висаджена на подвір’я. Термін заміни на нову рослину залежить від сезонності, наявності, термінів постачання, про що повідомляє представник контролю якості або обговорюється компенсація вартості товару.

Законні умови повернення товару і грошових коштів.

Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-ХІІ, ми готові повернути Ваші гроші в разі:

  • після отримання товару, якщо товар не підійшов Вам за кольором, розміром, фактурою і ін., і з дати його придбання не пройшло 14 днів, а також що не експлуатувався, товарний вигляд і упаковка, його комплектність, маркування та ярлики не порушені.
  • якщо Ви виявили заводський дефект товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо Вам кошти.

Відсутність звернень протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, є фактом, який підтверджує одержання спочатку якісного посадкового матеріалу. У разі отримання звернень пізніше встановленого терміну, звернення розглядаються суб'єктивно, компанія в такому випадку має право запросити додаткову інформацію.