Купити Гортензія саджанці

 

ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ І ПІДБОРУ ГОРТЕНЗІЇ ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАТИСНУВШИ КНОПКУ "ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ"

 

 

   

 

   

 

Купити гортензія саджанці оптом - тел: (066) 565 59 98

Купити гортензія саджанці можна в магазині «Господар» за доступними цінами, також можна замовити з доставкою гортензія саджанці швидко та зручно до дому. Саме для Вас ми пропонуємо широкий асортимент та високу якість.

Батьківщина цієї дивовижної рослини Східна та Південна Азія, Японія та Китай. Налічує в собі близько 70 видів в які входять чагарники, ліани та маленькі тендітні деревця. Але в Україні відомі лиш 12 . Гортензія входить до роду квіткових рослин.

      Найчастіше в садах можна зустріти деревоподібну гортензію. Перш за все перед тим як висаджувати її потрібно обдумати всі деталі щодо місця висадки, оскільки ця рослина не любить щоб її часто пересаджували. Краще за все для висадки підійдуть 4-5 – річні саджанці.

     В природніх умовах чагарники можуть бути до 3 метрів висотою! Ліаноподібні рослини цього виду здатні плестись по стовбурах дерев на висоту до 30 метрів. Також розрізняють як вічнозелені види так і листопадні, але в нашому кліматі найкраще приживаються листопадні. Листя гортензії досить великі, овальної форми з гострим кінцем, в деяких видів краї листя зубчасті. Термін цвітіння з весни і до перших приморозків. Цвіте великими пухнастими гронами які покривають весь кущ. Досить різноманітна кольорова гамма, але найпоширенішими слід вважати гортензію великолистову , яка цвіте білим, рожевим, кремовим, червоним, синім кольорами. Саме цікаве в цій рослині, що колір залежить від рівня рН в ґрунті, наприклад в нейтральному квіти будуть кремового та білого кольору, в лужному – рожевого, кислому – синього.

     Якщо вирощувати гортензію із саджанця, то було б непогано якби перші 3 роки рослинка росла в теплиці або в будинку. А лиш тоді вже висаджувати її у відкритий ґрунт. Хоча є деякі види які вирощують не тільки в саду а й в кімнатних умовах. Також є види яким притаманні лікарські властивості. Ще гортензію використовують у флористиці , з неї складають ікебани. Це досить гарно та оригінально. 

 

      

 

Купити гортензію з розсадника - (098) 000 1604 - Тарас

Купити гортензію саджанці великолистовову можна в інтернеті для вирощування в контейнерах і відкритому ґрунті. Рослина прекрасно розвивається в горщиках і діжках, її використовують для прикраси зимових садів, балконів і садів патіо. У відкритому ґрунті великолистова гідрангея зимує тільки в теплому кліматі, в північних районах її вкривають на зиму або пересаджують в теплицю.

Надзвичайно гарні сорти гортензії волотистої – конічні кисті оригінальних суцвіть пофарбовані в кілька відтінків, дуже зворушливо і ніжно.

Якщо у вашому саду вільні тільки тіньові ділянки, не впадайте у відчай – саджанці гортензії відмінно пристосуються і будуть щорічно квітнути навіть в тіні. Одна обов'язкова вимога – ця рослина не живе на лужних ґрунтах, вирощувати культуру необхідно на кислих. Купуйте гортензію в нашому магазині. В нас величезна різноманітність сортів і видів гідрангеі, що дозволить підібрати рослини для декорування будь-яких композицій в вашому саду, телефон (098) 000 1604 - Тарас.

Категорії