Купити альстромерія саджанці

Купити альструмерія саджанці можна з доставкою до дому у нашому магазині. Інтернет магазин «Господар» пропонує Вам широкий вибір квітів .

Альструмерія це незвичайна квітка, в якій ми бачимо чарівне поєднання гірських вершин та непрохідних лісів. Квітка поєднує в собі дивовижну красу витончених та ніжних лілій та екзотичність неперевершеної орхідеї. Все більше людей висаджують це диво природи на клумбах, альтанках, а деякі вирощують її як кімнатну рослину.

Ця рослина являється вихідцем з американського континенту . Часто можна зустріти її в дикій природі, наприклад в лісах та степах, але в диких умовах ця рослина не така як ми звикли її бачити, висота менш ніж 1 метр, квіти не такого насиченого кольору. А ось сортові та гібридні види, досягають у висоту майже 2 метри, та мають яскравий колір.

Самі квітки невеликі, всього 5 см в діаметрі, які здатні приворожити різноманітністю забарвлення. Їхня форма називається зигоморфна, вони збираються в складні парасольки в якій містяться від 15 до 25 квіток.

Є як низькорослі так і високорослі види, низькорослі види висаджують в горщиках які прикрашають альтанки, будинки та чарують своєю красою дивлячись на нас з підвіконня. Також їх висаджують на клумбах на відкритому просторі, оскільки ці рослини не являються вибагливими і чудово почувають себе на відкритому просторі. Високорослі – в більшості висаджують в квітниках серед інших квітів, чаруючий вигляд на клумбі здобуває альструмерія в поєднанні з лілією та трояндою.

Також часто можна побачити ці квіти які красуються на балконах та верандах.

Отже, купити альструмерія саджанці можна в магазині «Господар» , ми пропонуємо вам високу якість та швидку доставку. 

Ця категорія порожня.

Категорії