Купити тюльпани РОЗДРІБ

ЦИБУЛИНИ ТЮЛЬПАНІВ 12+ ДЛЯ ВАШОГО САДУ З ВЛАСНОГО

РОЗСАДНИКА ТА ВІДПРАВЛЕННЯМ У ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ 


 

Тюльпани роздріб - це рід багаторічних рослин з родини Лілейних. Походять вони із Централної Азії, Кавказу, Малої Азії, Ірану, Сирії, Палестини. Також тюльпани часто зустрічаються у дикій природі в Західній Європі їх можна побачити на Балканах, Італії, Франції. В Україні красу тюльпанів можна спостерігати в степовій зоні та серед Кримських гір. Нажаль на даний час багато видів тюльпанів занесені до Червоної книги України, серед них такі види як тюльпан змієлистий, Шренка, скіфський, двоквітковий, бузький, дібровний, гранітний.
Тюльпани це переважно весняні квіти. Ці квіти є практично не вибагливими до вологості та інших чинників що можуть впливати на нормальний ріст та розвиток рослини, але єдиним фактором від якого тюльпан може постраждати це температура повітря. Хоча є декілька видів тюльпану які стійкі до весняних заморозків вночі та вранці, але більшість надто чутливі до змін температури повітря. 
Від змін температури повітря залежить і тривалість цвітіння. В більшості тюльпанів термін цвітіння становить 12-14 днів.
На сьогоднішній день тюльпани стали улюбленою рослиною серед садоводів. Безліч видів які відрізняються своєю зовнішністю та яскравістю кольорів, простота в догляді за рослиною. Тюльпанами прикрашають міста : парки, клумби. Висаджують в горщики і ставлять на балкон . Це універсальна квітка яка подобається кожному.

 

Категорії