Тюльпани Подвійні

 Ще один представник найвідоміших та улюблених весняних квітів – тюльпани подвійні (double tulips) . Сорт відрізняється від інших своїми махровими квітами з дивовижним забарвленням.
 

    Тюльпани завжди були улюбленими квітами для створення ландшафтних та букетних композицій, цю популярність вони здобули завдяки своїй невибагливості до факторів навколишнього середовища. Деякі види подвійних тюльпанів витримують весняні приморозки. Ще одна з причин чому люди обирають даний сорт це їхня оригінальність та великий вибір кольорової гамми. Великий вибір кольорів цього сорту став поповнюватись не так давно, всього декілька десятків років тому сорт містив в собі лише декілька відтінків червоних та жовтих тюльпанів. Та завдяки європейським селекціонерам сорт збагатився безліччю нових видів з різноманітними відтінками квітів. На сьогоднішній день люди можуть дозволити собі купити тюльпани подвійні за доступними цінами та обрати той відтінок квітів які будуть підходити саме для створення свого індивідуального дизайну грядки.

    Представники раннього сорту подвійних це низькорослі рослини (20-30 сантиметрів), пізні – середньорослі або високорослі рослини з квіткою схожою на півонію. Кожна квітка налічує 15-20 пелюсток, в розкритому вигляді розмах пелюсток досягає 8-10 сантиметрів в діаметрі. Квіти невибагливі до факторів зовнішнього середовища. Період цвітіння триває більше двох тижнів.

    Тюльпани подвійні прикрасять своєю красою Ваш сад та клумбу, гарно виглядають на передньому плані квітників, та у квіткових композиціях. Сорт став улюбленим для багатьох любителів садоводства і на любов та турботу до себе тюльпани подарують Вам вишукану красу та ніжність цвітіння.

Ця категорія порожня.

Категорії