Warning: date(): Invalid date.timezone value 'Europe/Kyiv', we selected the timezone 'UTC' for now. in /home/dubno130/gospodar.net/catalog/controller/common/footer.php on line 46 Тюльпани Попугайчасті

 Незвичайний сорт тюльпану, зачаровує з першого погляду та надає яскравості та екзотичності квітковим клумбам, паркам. Отримав свою назву за рахунок форми пелюсток які нагадують пір`я папуг. Тюльпани попугайчасті ( tulipa parrot) один з найцікавіших сортів тюльпану який заворожує своєю неперевершеністю та красою.

       Попугайчасті тюльпани – досить цікаві рослини, різнокольорового забарвлення, пелюстки тюльпану нагадують пір`я папуги, від чого і пішла назва сорту. Висота рослини буває різною, від 60 до 80 см. Квітки відрізняються своєю оригінальною формою та кольором. Вирощують сорт в більшості для вигонки та для оформлення букетів.

       Квіти гарні з екзотичним відтінком. Висота квітки становить 7 сантиметрів, коли квітка розпускається її діаметр – 15 сантиметрів. Термін цвітіння припадає на квітень – травень, цвітуть попугайчасті тюльпани 2 – 3 тижні.

       Екзотичний вид мають завдяки своїм незвичайним пелюсткам які схожі на пip`я різних папуг, краї в пелюсток ніби порізані та мають різні кольори, бувають однотонні та з різними відтінками.

       Особливість цього сорту полягає в тому, що колір квіток не обов`язково має бути яскравим, є такі види як наприклад : тюльпан Блек Перрот, Фроузен Найт, які відрізняються своїми темними відтінками та є популярні за рахунок своєї незвичності.

       При висаджуванні, даний сорт садять окремо від інших щоб в людей була можливість оцінити всю їхню оригінальність.

        Тюльпани дуже гарно виглядають в квіткових композиціях та на грядках. Завдяки своєму екзотичному вигляду привертають до себе увагу та роблять свій сорт ще більш відомим серед любителів квітів. 

Ця категорія порожня.

Категорії