Купити Рододендрон

Купити Рододендрон він є дуже популярним у всьому світі через декоративність його листя і, перш за все, велич його квітів, які можуть бути білими, рожевими, червоними, фіолетовими, зібрані в скупчення, нагадують шикарний букет. Залежно від сорту та виду, його квіти можуть бути дзвоновими, воронкоподібними, круговими або трубчастими. з його листя варять різні настої та чаї, які застосовують для зміцнення імунітету.

Рододендрон - це винятково гарний, багаторічний, вічнозелений чагарник, ідеально підходить для саду. Різні типи рододендронів здивують вас своїми прекрасними квітами у багатьох різних кольорах. Він є дуже декоративною рослиною. Він чудово вписуються в будь-який ландшафт. Також чудово виглядає в компанії з хвойними та іншими вічнозеленими рослинами. Рододендронні рослини чудово поєднуються з гортензіями та папоротями, але також виглядають просто чудово на власному фоні, використовуються як загородження у вашому саді або на великому плантаторі. Зробіть швидкий погляд тут і покращуйте свій сад з універсальним рододендроном!

Його коренева система компактна, поверхнева, що складається з безлічі волокнистих коренів. Поверхневі розташування його коріння полегшують пересадку без серйозних проблем садівнику або рослині. Рододендрон - чудова рання весняна медоносна рослина. Слово "рододендрон" складається з двох частин: "Родон" означає "Роза", а "Дендрон" означає "дерево". Так буквально рододендрон - це палісандр або дерево з трояндами. Його слід посадити в тіні (на північній стороні будівлі), у вільному, добре осушеному, багатому гумусом, кислому ґрунті. Рододендрони добре ростуть в ґрунті з показником pH 4-5,5.

Хорошими сусідами для рододендрона є садові дерева, такі як яблука, груші. Ви не повинні обрізати рододендрон. Якщо рослина стає занадто великою, ви можете обрізати її після цвітіння. Це дуже зручний чагарник, який потребує невеликого догляду.

Нараховується біля 1000 видів та понад 10000 сортів рододендрону.

Купити Рододендрон в інтернет магазині Господар, можна за доступною ціною.

Ця категорія порожня.

Категорії