Тюльпани Тріумф

        Пропонуємо до Вашої уваги найпоширеніший підвид - Тюльпани Тріумф (Tulipa triumph). Найвідоміший сорт серед всіх тюльпанів прикрасить ваше подвір`я та оселю неперевершеною красою своїх квітів.

        Як вже всім відомо тюльпан являється основним елементом в квітковому декорі , на клумбах, в парку. Ця рослина полонила наші серця своєю бездоганністю та чарівністю, елегантністю та ніжністю. Завдяки своїй красі та багатій кольоровій гамі його використовують при створенні різноманітних квіткових композицій як в декорі так і на своїх квітниках.

        Найвідоміший в наш час сорт тюльпану тріумф  став популярним завдяки ранньому та передбачуваному терміну цвітіння, що дуже зручно використовувати для тих, хто займається вигонкою тюльпанів . Ці високорослі або середньорослі чудові рослини з міцними стеблами та великими келихоподібними квітами полонили серця багатьом любителям квітів . Сорт налічує в собі безліч квітів різноманітного окрасу, які використовують для вигонки в промислових масштабах, чи просто висаджують на своїх клумбах заради краси. Широко використовуються в квітковому декорі.

          Починають висаджувати тюльпани тріумф в кінці вересня на початку жовтня. Відстань між цибулинками повинна становити не менше ніж 5 – 8 см одна від одної, глибина посадки тюльпану цього сорту має бути 10-15 см але при цьому основну увагу потрібно звертати на розмір самої цибулини.

         Термін цвітіння припадає на кінець квітня або початок травня. Квіти цього сорту гарні та великі становлять майже 12 см у висоту і мають бокаловидну немахрову форму.

Висота самої рослини може значно коливатись і становитиме приблизно 40 – 70 см.

Цей сорт дуже популярний і красивий тому користується високою популярністю серед любителів квітів.

Ця категорія порожня.

Категорії