Тюльпани лілейні

 Один із самих незвичних сортів, який вражає своєю красою та неповторністю має назву тюльпани лілейні (Lily Tulip) . Елегантний та ніжний сорт прикрасить клумбу та надасть дивовижної краси та вишуканості у створенні квіткового декору.

Тюльпани лілейні – назва говорить сама за себе, цей сорт нагадує елегантну, ніжну форму лілії. В ясні сонячні дні рослина відкриває свої пелюстки повністю . Висота тюльпану 50 – 60 сантиметрів. Період цвітіння припадає на кінець квітня, початок травня.

Сорт лілейні (Lily Tulip) слід вважати одними з найбільш оригінальних та старих класів тюльпану. Завдяки своїй зовнішності їх важко сплутати з іншими представниками тюльпанів.

Ці дивовижні квіти наділені стрункими та досить міцними квітконосами та дивовижною за формою вишуканою квіткою. Форма квітки нагадує лілію з відігнутими загостреними на кінчиках пелюстками . Рослина прикрасить будь який сад чи парк, широко використовують у створенні квіткових композицій. Колір квіток тюльпану дуже різноманітний, розрізняють однотонні або з плавним переходом в інших колір.

Сорт лілейні використовують для оформлення клумб, гарно виглядають в поєднанні з іншими видами в квітниках, прикрашають газони. Але ці квіти не тільки висаджують у відкритий грунт, їх можна вирощувати ще й у горщиках на балконах . Багато флористів полюбили цей сорт, він надає букетам вишуканого вигляду , такі букети подарують людям гарний настрій та відвернуть вашу увагу своїм зовнішнім виглядом від звичайних сірих буднів.

Рекомендуємо Вам купити тюльпани лілейні, вони дивовижні за своїм зовнішнім виглядом та елегантністю сорт зможе прикрасити Ваш сад, клумбу та відіграти важливу роль у створенні квіткових композицій. 

Ця категорія порожня.

Категорії