Еустома Advantage

    Еустома Advantage має багато назв -  «ірландська троянда», «техаський дзвіночок» , найвідоміша «японська троянда» . В перекладі з латинської мови еустома звучить як «красиво говорить» . Родом рослина з Північної Америки, Мексики, острова Карибського басейну.

    Рослина відома серед квітникарів любителів та флористів професіоналів. Вирощують квітку для створення квіткових композицій, весільних букетів та прикрас у волосся. Свіжозрізана еустома може прростояти у вазі з водою до кількох тижнів (2-3 тижні), тому багато хто вирощує цю красу для того щоб вона прикрашала їхню оселю. Любителі квітів часто вирощують еустоми як кімнатні рослини.

    Квітникарі мріють купити еустому саджанці для того щоб навчитись вирощувати та доглядати за нею з самого початку а не купувати готові квіти, оскільки виростити свою  бездоганну рослину цікавіше ніж купувати вже вирощену квітку.

    Стебла в Еустоми Advantage міцні та довгі, 40-50 сантиметрів заввишки, хоч вони і міцні але в них є прихована витонченість та елегантність. Одна гілка розгалуджується приблизно з середини стебла таким чином з однієї гілки може вийти цілий букет який налічуватиме в собі понад 30 бутонів, які в свою чергу розпускаються по черзі. Квіти в даного виду досить гарні та ніжні. Пелюстки маюють насиченний колір, складається враження що вони зроблені із воску.

    Для того щоб саджанці еустоми прийнялись і дарували радість оточуючим необхідно знати деякі ньюанси :

1. рослина любить розсіяне яскраве світло

2. грунт – перегній з кори і торфу

3. розмноження еустоми тільки насінням

4. поливати тільки тоді коли грунт висохне не менш ніж на 2-3 сантиметри вглиб.

Ця категорія порожня.

Категорії