Еустома Borealis

    Еустома Borealis відноситься до групи цвітіння 0 ( дуже ранній тип цвітіння), має стандартну подвійну квітку.  Даний вид еустоми є ідеальним варіантом для зимового вирощування з високою ефективністю. Бутони у рослини можуть досягати 7-8 см в діаметрі. Висока висота стебла в порівнянні з Echo.

     Еустома (голандська роза) – найвідоміша квітка не тільки в наших краях, а й за межами нашої країни. Цей вид ідеально підходить для створення красивих весільних букетів та квіткових композицій. Вид еустоми Borealis відрізняється від інших видів тим, що має насичений колір який налічує в собі велику кольорову гамму.

    Ця чудесна квітка здобула свою популярність і тому що може досить довго зберігати свою свіжість та красу у зрізаному вигляді. Цим самим буде прикрашати Ваш дім та придасть йому оригінальності. Еустома має легкий аромат, який буде розвіюватись легким шлейфом у вашій домівці.

      Еустоми дуже гарні та ніжні квіти, тому популярні серед професійних флористів та любителів квітникарів. Їх широко використовують для створення дивовижних весільних букетів та квіткового дизайну.

       Еустома Borealis здобула ще іншу назву – романтична троянда, тому якщо Ви захотіли створити ніжну та романтичну атмосферу навколо себе та оточуючих, радимо замовити та купити еустому Borealis, про свій вибір не пожалкуєте!!!

Ця категорія порожня.

Категорії