Еустома Mariachi

Еустома Mariachi відноситься до другої групи цвітіння ( стандартна четвертна квітка), великі квіти, які нагадують квіти камелії. Розмір квітки становить приблизно 5-7 см у діаметрі, а довжина 75-95 см! Ці квіти славляться своєю високою якістю, та ідеальними великими пишними квітами. У вазі можуть зберігатись досить довгий час, пелюстки не обсипаються, а зберігають свіжий вигляд майже до двох тижнів. Підходить для зимового посіву.

    Еустома (голандська роза) – найвідоміша квітка не тільки в наших краях, а й за межами нашої країни. Цей вид ідеально підходить для створення красивих весільних букетів та квіткових композицій. Вид еустоми Mariachi відрізняється від інших видів тим, що має насичений колір який налічує в собі велику кольорову гамму.

    Ця чудесна квітка здобула свою популярність і тому що може досить довго зберігати свою свіжість та красу у зрізаному вигляді. Цим самим буде прикрашати Ваш дім та придасть йому оригінальності. Еустома має легкий аромат, який буде розвіюватись легким шлейфом у вашій домівці.

      Еустоми дуже гарні та ніжні квіти, тому популярні серед професійних флористів та любителів квітникарів. Їх широко використовують для створення дивовижних весільних букетів та квіткового дизайну.

       Еустома Mariachi здобула ще іншу назву – романтична троянда, тому якщо Ви захотіли створити ніжну та романтичну атмосферу навколо себе та оточуючих, радимо замовити та купити еустому Mariachi, про свій вибір не пожалкуєте!!!

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:

Еустома Mariachi Lavender

Група II / Стандартна четверна  квітка Mariachi Lavender особливі екстра-подвійні, вели...
42.00грн

Еустома Mariachi Lime Green

Група II / Стандартна четверна  квітка Mariachi Lime Green особливі екстра-подвійні, ве...
42.00грн

Еустома Mariachi Pink Picotee

Група II / Стандартна четверна  квітка Mariachi Pink Picotee особливі екстра-подвійні, ...
42.00грн

Еустома Mariachi Pure White

Група II / Стандартна четверна  квітка Mariachi Pure White особливі екстра-подвійні, ве...
42.00грн

Категорії