Еустома Doublini

  Еустома Doublini відноситься до першої групи цвітіння (подвійна квітка). В період цвітіння квітки досягають приблизно 2.5-5 см . Вони гарної вишуканої форми.  Стебло в рослини довге – 24-34 см без шипів, що робить її зручною у створенні квіткових букетів. Еустома широко відома у флористів як основний елемент для створення елегантних весільних букетів та інших квіткових композицій. Також вона може прикрасити будь яку оселю, оскільки довгі стебла дозволяють їй гарно виглядати у вазі та надовго зберігати свій свіжий вигляд (до трьох тижнів).

    Еустома (голандська роза) – найвідоміша квітка не тільки в наших краях, а й за межами нашої країни. Цей вид ідеально підходить для створення красивих весільних букетів та квіткових композицій. Вид еустоми Doublini відрізняється від інших видів тим, що має насичений колір який налічує в собі велику кольорову гамму.

    Ця чудесна квітка здобула свою популярність і тому що може досить довго зберігати свою свіжість та красу у зрізаному вигляді. Цим самим буде прикрашати Ваш дім та придасть йому оригінальності. Еустома має легкий аромат, який буде розвіюватись легким шлейфом у вашій домівці.

      Еустоми дуже гарні та ніжні квіти, тому популярні серед професійних флористів та любителів квітникарів. Їх широко використовують для створення дивовижних весільних букетів та квіткового дизайну.

       Еустома Doublini здобула ще іншу назву – романтична троянда, тому якщо Ви захотіли створити ніжну та романтичну атмосферу навколо себе та оточуючих, радимо замовити та купити еустому Doublini, про свій вибір не пожалкуєте!!!

 

Ця категорія порожня.

Категорії